UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I kto taką kartę rowerową posiada ? ;) dorośli i dzieci nie znający przepisów wyjeżdżają na ulice stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Pod opieką dorosłego bez karty rowerowej lub prawa jazdy to takie samo ryzyko. 7nlatka bez dorosłego wogóle nie powinna sie poruszać po ulicy.

Katarzynka