UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I kto taką kartę rowerową posiada ? ;) dorośli i dzieci nie znający przepisów wyjeżdżają na ulice stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Pod opieką dorosłego bez karty rowerowej lub prawa jazdy to takie samo ryzyko. 7nlatka bez dorosłego wogóle nie powinna sie poruszać po ulicy.
Katarzynka