A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wole aby moje dzieci jeździły chodnikami. Trudno będę płacić mandaty.
@Rocco41 - rower przeprowadza sie ze wzgledu na predkosc, nic nie stoi na przeszkodzie zeby przejezdzac o ile jest to powoli i bezpiecznie nawet jesli nie ma sciezki, bo taki mamy klimat nei wszedzie sa sciezki rowerowe, a tych nadgorliwych co upominaja ze nie wolno to sie zgadzam, ale uwazam ze prawo w tej kwesti powinno byc uregulowane na korzyść rowerzystów, takie zatrzymywanie sie na kazdych pasach zeby zrobic pare krokow pieszo jest utrudnieniem w rodzaju czerwonej fali
Karty rowerowe, Katarzynko, są obowiązkowe od 10 do 18 roku życia. 7 latek na rowerze jest pieszym i jako taki może przejeżdżać przez przejścia dla pieszych. Jednocześnie musi być pod opieką dorosłego do ukończenia 10 roku życia. Potem śmiga samodzielnie, bo ma kartę rowerową.
weźcie sie za te gówniane autobusy i tych matołów którzy jeżdżą nimi mniej niż 30 km/h. Co to ma wogóle być? A już odcinek od Kaufland do rynku to już jest dramat 20 km/h. I 2 km korek za nimi...
Od tego są przejścia dla pieszych z przejazdem dla rowerzystów. Znaki D-6a oraz b.
A ile autobus ma jeździć gdy np jest pełen i pasażerowie stoją.?? A rozkłady?, ja wiem ze twoim bolidem nie da się wolno poruszać przez miasto ale pomysl czasami..
rowerzysci jezdza jak chca trzeba bardzo uwazac
I tak zaczyna się życie rowerzysty, nie dziwne że później jeżdżą jakby było im wszystko wolno, gratulacje dla rodziców, pilnujcie swoje "bombelki"
niech rowerzyści jeżdżą teoretycznie
nie wolno jezdzic rowerem po przejsciu dla pieszych!!!! kiedy milicja zacznie za to karac !!!!!