UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak zaczyna się życie rowerzysty, nie dziwne że później jeżdżą jakby było im wszystko wolno, gratulacje dla rodziców, pilnujcie swoje "bombelki"

S@jmon

Anuluj