UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak zaczyna się życie rowerzysty, nie dziwne że później jeżdżą jakby było im wszystko wolno, gratulacje dla rodziców, pilnujcie swoje "bombelki"
S@jmon
I tak zaczyna się życie rowerzysty, nie dziwne że później jeżdżą jakby było im wszystko wolno, gratulacje dla rodziców, pilnujcie swoje "bombelki"
S@jmon