UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
weźcie sie za te gówniane autobusy i tych matołów którzy jeżdżą nimi mniej niż 30 km/h. Co to ma wogóle być? A już odcinek od Kaufland do rynku to już jest dramat 20 km/h. I 2 km korek za nimi...
o czerwonej fali nie wspomnę