UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

weźcie sie za te gówniane autobusy i tych matołów którzy jeżdżą nimi mniej niż 30 km/h. Co to ma wogóle być? A już odcinek od Kaufland do rynku to już jest dramat 20 km/h. I 2 km korek za nimi...

o czerwonej fali nie wspomnę