UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Rocco41 - rower przeprowadza sie ze wzgledu na predkosc, nic nie stoi na przeszkodzie zeby przejezdzac o ile jest to powoli i bezpiecznie nawet jesli nie ma sciezki, bo taki mamy klimat nei wszedzie sa sciezki rowerowe, a tych nadgorliwych co upominaja ze nie wolno to sie zgadzam, ale uwazam ze prawo w tej kwesti powinno byc uregulowane na korzyść rowerzystów, takie zatrzymywanie sie na kazdych pasach zeby zrobic pare krokow pieszo jest utrudnieniem w rodzaju czerwonej fali