53
16.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Autobus zderzył się z rowerzystką? A może rower zderzył się z kierowcą autobusu? Szanowna redakcjo proszę pamiętać, że słowem pisanym kreujecie rzeczywistość i takim tytułem utrwalacie wiktymizowanie ofiar na pasach.
pieszyElbląg (2019.05.16)

info

26  
  3
Taka rzecz swieta , jak i Ty swiety , ktory nie robi nigdy pomylek - kulture i tradycje zostaw w spokoju , przeciez one jeszcze nic Ci nie zrobily ortografie trzymaj dla siebie Ty paragrafie
Cenzorek (2019.05.16)
Zaplusowalem, ale w świetle naszych przepisów dziecko do lat 13 przejeżdżające rowerem na przejściu dla pieszych jest traktowane jako pieszy a nie rowerzysta. Tylko chyba musi być pod opieka osoby dorosłe, ale tego waruki pewien nie jestem bo akurat nie mam jak tego sprawdzić. Mimo wszystko uważam ze powinno sie rower przeprowadzac.
ojdyromuchomoro (2019.05.16)
tak to jest zamiast uczyć i wychowywać swoje dzieci to mają podane pod nos, na wszystko pozwolone i se pozwoliła przejechać na pasach bo jej wolno
(2019.05.16)

info

19  
  10
Tam nie ma śuzy dla rowerów więc dziecko powinno przeprowadzić rower przez przejście a nie przejezdzać
Zmotoryzowany (2019.05.16)

info

35  
  4
Tak, musi być pod opieka osoby dorosłej do 10 roku życia. Rodzice nie mają pewnie pojęcia o przepisach. Jestem za wprowadzeniem obowiązkowych kart rowerowych. Na pewno byłoby bezpieczniej.
Katarzynka (2019.05.16)
@rocco41 Hamulec, pisze się wyhamować. Chyba skończone gimnazjum, albo coś tam.
sokrates (2019.05.16)
A chwileczke, a starzy gdzie??? Do lat 7 wlacznie trzyma sie nadzór, prawo sie kłania.
eldorado (2019.05.16)

info

24  
  3
@sokrates - Wy(c)hamujcie her grammar nazi.
(2019.05.16)
Do 10 lat mozna jezdzic po chodniku,
HvK (2019.05.16)