UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaplusowalem, ale w świetle naszych przepisów dziecko do lat 13 przejeżdżające rowerem na przejściu dla pieszych jest traktowane jako pieszy a nie rowerzysta. Tylko chyba musi być pod opieka osoby dorosłe, ale tego waruki pewien nie jestem bo akurat nie mam jak tego sprawdzić. Mimo wszystko uważam ze powinno sie rower przeprowadzac.

ojdyromuchomoro

Anuluj