UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autobus zderzył się z rowerzystką? A może rower zderzył się z kierowcą autobusu? Szanowna redakcjo proszę pamiętać, że słowem pisanym kreujecie rzeczywistość i takim tytułem utrwalacie wiktymizowanie ofiar na pasach.

pieszyElbląg