Zderzenie 7-letniej rowerzystki z autobusem
(fot. Michał Skroboszewski)
Dziś (16 maja) około godz. 17 na ul. Mickiewicza doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierowcy autobusu komunikacji miejskiej i 7-letniej rowerzystki. Pogotowie zabrało dziewczynkę do szpitala na dalsze badania. Zobacz zdjęcia.