UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Autobus zderzył się z rowerzystką? A może rower zderzył się z kierowcą autobusu? Szanowna redakcjo proszę pamiętać, że słowem pisanym kreujecie rzeczywistość i takim tytułem utrwalacie wiktymizowanie ofiar na pasach.

pieszyElbląg

Anuluj