UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autobus zderzył się z rowerzystką? A może rower zderzył się z kierowcą autobusu? Szanowna redakcjo proszę pamiętać, że słowem pisanym kreujecie rzeczywistość i takim tytułem utrwalacie wiktymizowanie ofiar na pasach.
pieszyElbląg