A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie napinaj się tak postubeku bo ci żyła w d...pęknie
zainstaluj silnik do młockarni w tym swoim motorku to będziesz bałwanku bezpieczniejszy, sam pomysł, że hałas ratuje ci życie pokazuje jakim jesteś ćwokiem, szkoda komentować te bzdury, oby w końcu policja zaczęła zabierać wam te motorki na lawety i dowód rejestracyjny do śmietnika, jesteście patologią mentalną, stadem niemądrych hałasujących ludzi z problemami psychicznymi
Miasto fajne ale ludzie popier. .. ni jak zawsze. Nikomu nie dogodzisz, jedyną radością naszego społeczeństwa jest gdy drugiemu dzieje się krzywda lub ma gorzej od nas. taka prawda
Ludziom krzywda się dzieje jak muszą żyć w ciągłym hałasie szlifierek, frajerze !!!
Bez urazy dla gimnazjalistów, ale czytając komentarze takie się odnosi wrażenie. Dyskusja na poziomie wczesnego gimnazjum. Ba ! Nawet podstawówki. Pyskówka kto ma lepszy zeszyt lub gumkę do wycierania ołówka.
Bez obrazy, opinia Twoja raczej nic nie wnosi !!!!! Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd w taki czy inny sposób, na poziomie podstawówki lub wyższej szkoły. Nie każdy może ma takie wykształcenie ja Ty !!!
Tu nie chodzi o wyksztalcenie, ale o brak kultury czy szacunku. Motocykle sa zle bo sa glosne i "bo tak!!!". Sa glosne, bo to konstrukcyjnie nie mozliwe.