Wybrany wątek opinii

Miasto fajne ale ludzie popier. .. ni jak zawsze. Nikomu nie dogodzisz, jedyną radością naszego społeczeństwa jest gdy drugiemu dzieje się krzywda lub ma gorzej od nas. taka prawda
(2019.05.05)
Ludziom krzywda się dzieje jak muszą żyć w ciągłym hałasie szlifierek, frajerze !!!
(2019.05.06)
Powrót do komentarzy