Wybrany wątek opinii
Bez obrazy, opinia Twoja raczej nic nie wnosi !!!!! Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd w taki czy inny sposób, na poziomie podstawówki lub wyższej szkoły. Nie każdy może ma takie wykształcenie ja Ty !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Tu nie chodzi o wyksztalcenie, ale o brak kultury czy szacunku. Motocykle sa zle bo sa glosne i "bo tak!!!". Sa glosne, bo to konstrukcyjnie nie mozliwe.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0