UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez obrazy, opinia Twoja raczej nic nie wnosi !!!!! Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd w taki czy inny sposób, na poziomie podstawówki lub wyższej szkoły. Nie każdy może ma takie wykształcenie ja Ty !!!
Bez obrazy, opinia Twoja raczej nic nie wnosi !!!!! Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd w taki czy inny sposób, na poziomie podstawówki lub wyższej szkoły. Nie każdy może ma takie wykształcenie ja Ty !!!