UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez obrazy, opinia Twoja raczej nic nie wnosi !!!!! Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd w taki czy inny sposób, na poziomie podstawówki lub wyższej szkoły. Nie każdy może ma takie wykształcenie ja Ty !!!


Anuluj