UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bez urazy dla gimnazjalistów, ale czytając komentarze takie się odnosi wrażenie. Dyskusja na poziomie wczesnego gimnazjum. Ba ! Nawet podstawówki. Pyskówka kto ma lepszy zeszyt lub gumkę do wycierania ołówka.