A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i tak Polak dalej zajedzie na tych 1000 litrów, o co caman bawłwanku z lewymi rączkami, z zasiłku pewnie żyjesz i tu szczekasz z nudow
na imię ma Grażyna, Janusz monsz ciągle hałasuje na motorku, idź tam gdzie najgłośniejszy motorek odpalany jest na ulicy
Ile razy już ten głośny wydech mi uratował życie to nie policzę na moich i Twoich palcach . Pozdrawiam.
uważam, że to dobrze, iż ksiądz poświęcił Wróblewskiego święconą wodą, tylko dobro może z tego wyniknąć, mam nadzieję, ze na skutek święconej wody Wróblewski abdykuje i odejdzie że swoją świtą na śmietnik historii ,a miasto zacznie w końcu oddychać swobodnie
a moim zdaniem prezydent prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia wystarczy spojrzeć jakiś taki napuchnięty, od czego?
@Wybkh - Przestań oglądać film "O dwóch takich co ukradli księżyc", bo sam abdykujesz królu głupoty.
idzie lato, będą warzywa hahahahaaa żywe trupy na 2 kołach
Proszę odrobine zgłębić temat utraty słuchu. Zwlaszcza u motocyklistów... Gdzie utrata sluchu jest spowodowana nie przez głośny wydech jak sie wielu osobom wydaje a przez szum wiatru naplywajacego na kask. Nie powielajmy stereotypow i mitow.
Wypadkow z udzialem motocykli jest mniej niz wypadkow samochodowych, za to sa powazniejsze w skutkach. Byc moze dla jednych to lans a dla innych styl zycia. Nie mylmy "kierowców" z "posiadaczami prawa jazdy". "Motocyklisci" czesto sami jezdza na kursy pierwszej pomocy oraz te doskonalace techniki jazdy. Czesto jezdzimy szybciej niz kierowcy aut, ale nie przeceniamy naszych mozliwosci. Mowie to jako kierowca samochodu 50-60 tys km rocznie, oraz motocykla 20tys km rocznie
A kiedy włodarz będzie otwierał sezon wędkarki / czy kupi wędkę /, sezon ogórkowy / czy kupi szklarnię /, sezon wodniacki / czy kupi motorówkę /, itd, itp?