UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez urazy dla gimnazjalistów, ale czytając komentarze takie się odnosi wrażenie. Dyskusja na poziomie wczesnego gimnazjum. Ba ! Nawet podstawówki. Pyskówka kto ma lepszy zeszyt lub gumkę do wycierania ołówka.


Anuluj