UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i tak Polak dalej zajedzie na tych 1000 litrów, o co caman bawłwanku z lewymi rączkami, z zasiłku pewnie żyjesz i tu szczekasz z nudow
Preczzz
i tak Polak dalej zajedzie na tych 1000 litrów, o co caman bawłwanku z lewymi rączkami, z zasiłku pewnie żyjesz i tu szczekasz z nudow
Preczzz