Wybrany wątek opinii

Państwo POPIS walczy jak może z Wolnością ludzką. Gdyby ropę rozdawano za darmo, to u nas i tak litr paliwa0000 kosztowałby ok. 2,60zł. Akcyza, opłata paliwowa, Vat i inne opłaty czynią z nas niewolników. Niemiec za przeciętną pensję kupi ok. 2800 litrów paliwa, zaś Polak ok. 1000 litrów. Wszystko w temacie.
PISPOJednoZło (2019.05.04)
@PISPOJednoZło - Jaki naród, taka władza. POPiS doskonale tego dowodzi. Te wszystkie Tuski i Kaczyńscy są dokładnie takimi samymi cwaniaczkami, jak Polacy.
(2019.05.04)
i tak Polak dalej zajedzie na tych 1000 litrów, o co caman bawłwanku z lewymi rączkami, z zasiłku pewnie żyjesz i tu szczekasz z nudow
Preczzz (2019.05.04)
Powrót do komentarzy