Wybrany wątek opinii
uważam, że to dobrze, iż ksiądz poświęcił Wróblewskiego święconą wodą, tylko dobro może z tego wyniknąć, mam nadzieję, ze na skutek święconej wody Wróblewski abdykuje i odejdzie że swoją świtą na śmietnik historii ,a miasto zacznie w końcu oddychać swobodnie
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Wybkh - Przestań oglądać film "O dwóch takich co ukradli księżyc", bo sam abdykujesz królu głupoty.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2