UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wypadkow z udzialem motocykli jest mniej niz wypadkow samochodowych, za to sa powazniejsze w skutkach. Byc moze dla jednych to lans a dla innych styl zycia. Nie mylmy "kierowców" z "posiadaczami prawa jazdy". "Motocyklisci" czesto sami jezdza na kursy pierwszej pomocy oraz te doskonalace techniki jazdy. Czesto jezdzimy szybciej niz kierowcy aut, ale nie przeceniamy naszych mozliwosci. Mowie to jako kierowca samochodu 50-60 tys km rocznie, oraz motocykla 20tys km rocznie
NieJedenZnas