A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapytaj żony
@Motocykliści - A która to Twoja żona?
Państwo POPIS walczy jak może z Wolnością ludzką. Gdyby ropę rozdawano za darmo, to u nas i tak litr paliwa0000 kosztowałby ok. 2,60zł. Akcyza, opłata paliwowa, Vat i inne opłaty czynią z nas niewolników. Niemiec za przeciętną pensję kupi ok. 2800 litrów paliwa, zaś Polak ok. 1000 litrów. Wszystko w temacie.
@PISPOJednoZło - Jaki naród, taka władza. POPiS doskonale tego dowodzi. Te wszystkie Tuski i Kaczyńscy są dokładnie takimi samymi cwaniaczkami, jak Polacy.
Jak motocyklisci beda zbierac pieniadze na wośp, oddawac krew lub organizowac inne akcje charytatywne dla Twoich dzieci to nie wyciagaj do nas reki po pomoc. Motocyklisci to noe tylko glosne wydechy i lamanie przepisow. Oczywiscie, ze lamiemy przepisy! Jak kazdy! Ale MY MOTOCYKLISCI robimy duzo wiecej dla spolecznosci. I gdy bedziesz miec wypadek w "sezonie" to Twoj tylek najprawdopodobniej uratuje motocyklista.
@Motocyklista92 - Chcesz może powiedzieć, że te wasze motocykle są cichutkie? W Polsce ponad 30% obywateli starszych czy całkiem młodych mają potężne problemy ze słuchem, myślisz, że te "motorki" się do tego nie przyczyniają? Nie mówiąc już jak potężnym są zagrożeniem na drogach !!!
Motory na tory
@NieJedenZnas- oj tak, masz rację -tylko że krew z ulicy do niczego się nie nadaje, ale reszta czemu nie, tylko czy nie jest to zbyt wysoka cena za taki lans.
A ile taki Harley kosztuje, chłopie puknij się w głowę!
Biedaki piszą kup sobie a nie gadasz bzdury albo staruchy