UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak motocyklisci beda zbierac pieniadze na wośp, oddawac krew lub organizowac inne akcje charytatywne dla Twoich dzieci to nie wyciagaj do nas reki po pomoc. Motocyklisci to noe tylko glosne wydechy i lamanie przepisow. Oczywiscie, ze lamiemy przepisy! Jak kazdy! Ale MY MOTOCYKLISCI robimy duzo wiecej dla spolecznosci. I gdy bedziesz miec wypadek w "sezonie" to Twoj tylek najprawdopodobniej uratuje motocyklista.
NieJedenZnas