UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo POPIS walczy jak może z Wolnością ludzką. Gdyby ropę rozdawano za darmo, to u nas i tak litr paliwa0000 kosztowałby ok. 2,60zł. Akcyza, opłata paliwowa, Vat i inne opłaty czynią z nas niewolników. Niemiec za przeciętną pensję kupi ok. 2800 litrów paliwa, zaś Polak ok. 1000 litrów. Wszystko w temacie.
PISPOJednoZło