UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Państwo POPIS walczy jak może z Wolnością ludzką. Gdyby ropę rozdawano za darmo, to u nas i tak litr paliwa0000 kosztowałby ok. 2,60zł. Akcyza, opłata paliwowa, Vat i inne opłaty czynią z nas niewolników. Niemiec za przeciętną pensję kupi ok. 2800 litrów paliwa, zaś Polak ok. 1000 litrów. Wszystko w temacie.

PISPOJednoZło

Anuluj