Wybrany wątek opinii
wolność polega na zrobieniu dziur w tłumiku i hałasowanie niczym dziecko,całe te środowisko powinno iść do psychoanalityków, ta potrzeba hałasowania jest najnormalnie chorobowa, mają zaburzenia emocjonalne
Do moderacji
Odpowiedz
25
38
Chłopie dziurę to masz w mózgu...kto robi w motocyklu dziury by głośno chodził? Zatrzymałeś się na czasach MZ czy WSK . Trzeba było podejść i zagadać do któregoś motocyklisty ,a się prężysz w internecie .
Do moderacji
Odpowiedz
16
8
@Chełm m - czemu całe, znasz wszystkich ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Jak motocyklisci beda zbierac pieniadze na wośp, oddawac krew lub organizowac inne akcje charytatywne dla Twoich dzieci to nie wyciagaj do nas reki po pomoc. Motocyklisci to noe tylko glosne wydechy i lamanie przepisow. Oczywiscie, ze lamiemy przepisy! Jak kazdy! Ale MY MOTOCYKLISCI robimy duzo wiecej dla spolecznosci. I gdy bedziesz miec wypadek w "sezonie" to Twoj tylek najprawdopodobniej uratuje motocyklista.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Motocyklista92 - Chcesz może powiedzieć, że te wasze motocykle są cichutkie? W Polsce ponad 30% obywateli starszych czy całkiem młodych mają potężne problemy ze słuchem, myślisz, że te "motorki" się do tego nie przyczyniają? Nie mówiąc już jak potężnym są zagrożeniem na drogach !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2