Wybrany wątek opinii
Wolność wolnością ale w dzisiejszych czasach - przy tym natężeniu ruchu, dziadkach za kierownicą, pijakach i narkomanach - jazda motocyklem to proszenie się o nieszczęście
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
To poruszaj sie kanalami
Do moderacji
Odpowiedz
0
0