Wybrany wątek opinii

Wolność wolnością ale w dzisiejszych czasach - przy tym natężeniu ruchu, dziadkach za kierownicą, pijakach i narkomanach - jazda motocyklem to proszenie się o nieszczęście
marek_i_edek (2019.05.04)
To poruszaj sie kanalami
(2019.05.06)
Powrót do komentarzy