UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało, bo każdy na nich bardzo uważa, wielu kierowców traktuje jak nieobliczalnych w ruchu (po co sobie kłopoty robić), bo są często nieobliczalni i niebezpieczni. Do tego z "pasją" robienia hałasu jako zaznaczanie śladów swojego pobytu. Policja ich toleruje. mnie samochodem zatrzymali i pouczyli za 53 km/h