UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy kierowca motocykla to ktoś niebezpieczny? dlaczego musi być traktowany ze szczególną uwagą? Slogan: "Patrzcie w lusterka, motocykle są wszędzie" mówi, że albo nie umieją jeździć, albo są nieodpowiedzialni i zapie*** 10 x szybciej niż można. Dość tego, motocyklista jest uczestnikiem ruchu i może przebywać na drodze ZGODNIE ze wszystkimi przepisami, no nie. Powstał taki zwyczaj, że to jakieś uprzywilejowane być motocyklistą, trzeba im ustępować, przepuszczać, wybaczać, patrzeć czy nie pędzi przy na skrzyżowaniu 200 km/h. Może tak sprowadzić motocyklistów na ziemię?