UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z was tacy znawcy :D nie znacie goscia , nie wiecie co bylo to na co sie wypowiadacie.... gadanie ze sie przesiadl za wczesnie na duza maszyne ? A moze jezdzil juz motocyklami ? Jezdziles motocyklem ? Ahhh pewnie nie :-) ja na pierwsze moto kupilem 600 i co ? I zyje motocykl to nie auto z 4 kolkami ze jak ci cos strzeli to sie zatrzymasz tam to zazayczaj gleba

ŁOKIEĆ

Anuluj