UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie czytałeś mojego komentarza ze zrozumieniem lub ja nie rozumiem twojej odpowiedzi na niego, chodzi o hejt który ludzie w tym mieście wypisuja pod każdym, nie zaleznie od tematu artykułem, nie chodzi o motor, rower, czy pieszego, chodzi ogólnie o wrogosć jednego Polaka, elblążanina do drugiego P. s wrócę na chwilę do hejtu na motory. Ile wypadków powodują kierowcy samochodów a ile motocykliści??Nawet tu na portelu można policzyć artykuły. Ile bedzie za sprawą motorów 10%??