UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie czytałeś mojego komentarza ze zrozumieniem lub ja nie rozumiem twojej odpowiedzi na niego, chodzi o hejt który ludzie w tym mieście wypisuja pod każdym, nie zaleznie od tematu artykułem, nie chodzi o motor, rower, czy pieszego, chodzi ogólnie o wrogosć jednego Polaka, elblążanina do drugiego P. s wrócę na chwilę do hejtu na motory. Ile wypadków powodują kierowcy samochodów a ile motocykliści??Nawet tu na portelu można policzyć artykuły. Ile bedzie za sprawą motorów 10%??