UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mało, bo każdy na nich bardzo uważa, wielu kierowców traktuje jak nieobliczalnych w ruchu (po co sobie kłopoty robić), bo są często nieobliczalni i niebezpieczni. Do tego z "pasją" robienia hałasu jako zaznaczanie śladów swojego pobytu. Policja ich toleruje. mnie samochodem zatrzymali i pouczyli za 53 km/h