UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hit dnia, nauczyciele którzy byli na L - 4 mają żal, że nie otrzymali całej wypłaty. Co na to ZUS ??? Naczelny miasta ?? Czy będzie " sponsoring " z POdatków mieszczan w zakumulowany sposób ???
???????????????????????