UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pierwszym szeregu -niosący flagę - PSL i to nawet pani / Biskupiec - Olsztyn /z "zaciągu" do UE? Co się nie robi dla kariery?
wicia
W pierwszym szeregu -niosący flagę - PSL i to nawet pani / Biskupiec - Olsztyn /z "zaciągu" do UE? Co się nie robi dla kariery?
wicia