UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A najgorsze ze Ci ludzie nie mają juz nawet pomyslu jak zorganizować fajnie obchody tak ważnych Świąt narodowych! Z roku na rok nuda i wyrzucone publiczne pieniądze w błoto! Towarzycho zasiedzialo się na stołkach i nie nadąża za rozwojem ale kasę doją, żałosne i smutne