A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzień Flagi, a w Auschwitz- Birkenau na Marszu Żywych brak flag Polski. Polacy byli, ale mają zakaz wnoszenia flag na drzewcu. Inni mogli i dlatego były widoczne. W jakim kraju żyjemy, gdzie obcy mówią co mamy robić u siebie.
Bredzisz, bredzisz, kłamiesz. UDOWODNIJ TO! Polskie flagi były i są! Byłem tam wczoraj!
Powiedz mi Pan, kiedy!!! Polska była suwerennym państwem??? Bo może coś z lekcji historii mnie ominęło lub nie uważałam.
matko, jak to lewactwo pisowskie jątrzy pod tym artykułem. skutek będzie taki, że pisowskie lewactwo obudzi się z ręką w nocniku. Najgorsze lewactwo to to PISowskie, bo złośliwe.
Owszem były na drzewcu Izraela, ale nie Polski. Jest regulamin, który wprowadził zakaz wnoszenia flag. Ta sprawa jest głośna.
Oto jeden z puntów regulaminu Muzeum Auschwitz- Birkenau. Zakazy -" Wnoszenia flag na drzewcach, transparentów, plakatów, reklam, akwizycji i sprzedaży obnośnej". Inne flagi były wczoraj były na Marszu Żywych, więc jak widać tylko Polacy we własnym kraju nic nie mogą chociaż tak samo wielu zginęło.
TAM BYŁY I SĄ Polskie flagi, nie zmyślaj. Nie byłeś, nie wymyślaj Pisosmagorii!
Tylko lewactwo,ktore strzelalo w tyl glowy w latach44_53,tylko lewactwo ktore strzelalo do robotnikow Poznania 56, tylko lewactwo ktore strzelalo do stoczniowcow w 70 r,tylko lewactwo ktore wprowadzilo Stan wojenny I strzelalo do gornikow Wujka,tylko lewactwo ktore strzelalo znow do gornikow aczkolwiek gumowymi kulami ale zawsze ,za Tusks,tylko lewactwo ktore brutalnie rozpedzlo marsz niepodleglosci I podpaliaq budke pod ambasada,tylko lewactwo ktore zamordowalo Rosiaka,tylko takie lewactwo I ich spadkobiercy przylaczylo sie do Koalicji Schetyny,tylko lewactwo ktore jest mile ,ukochane,dobrotliwe,pelne milosci,bez agresji o ktorej mowi Czarzasty ma racje bytu w tej Koalicji.Garbusiarz cyklista