UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hit dnia, nauczyciele którzy byli na L - 4 mają żal, że nie otrzymali całej wypłaty. Co na to ZUS ??? Naczelny miasta ?? Czy będzie " sponsoring " z POdatków mieszczan w zakumulowany sposób ???

???????????????????????