UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A najgorsze ze Ci ludzie nie mają juz nawet pomyslu jak zorganizować fajnie obchody tak ważnych Świąt narodowych! Z roku na rok nuda i wyrzucone publiczne pieniądze w błoto! Towarzycho zasiedzialo się na stołkach i nie nadąża za rozwojem ale kasę doją, żałosne i smutne