67
01.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chodzą i mącą wam w głowach im chodzi tylko o jedno o EUROKORYTO! NIE głosujemy na Koalicję Europejską!
(2019.05.01)

info

15  
  3
Jest bagno mimo uni.
(2019.05.01)
To juz lepuej od razu palnac sobie.
(2019.05.01)
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
(2019.05.01)
Stare capy, komuniści i judasze
Romek (2019.05.01)

info

16  
  0
Ale tancerz ma poważanie ? Jak widać na zdjęciach, dlaczego wybieramy takich ludzi ?? Np : z poparciem 123 głosów jak w Okręgu wyborczym Nr 1 ?
Kogoreprezentują??? (2019.05.01)
Jakby tusek z PO nie zostali odsunięci od koryta było by bardzo źle. Chciał sprzedać LOT jak sprywatyzowali wiele polskich firm doprowadzając je wcześniejszej do upadłości. Jak się okazało po przejęcu władzy przez PiS LOT ma się bardzo dobrze i przynosi wielomilionowe zyski!. W obecnych czasach nie prowadzi się wojen jako takich tylko wyniszcza się gospodarkę państwa na korzyść innego np. Niemiec.
(2019.05.01)

info

18  
  4
W Polsce właścicielami większości mediów są niemcy i niezłe pranie mózgu robią naszym rodakom.
(2019.05.01)
Właśnie, że - ZAGŁOSUJĘ na Koalicję Europejską :)
(2019.05.01)

info

5  
  17
"W Polsce właścicielami większości mediów są Niemcy" - bardziej niezłe pranie mózgów to robicie Wy, trolle pisowskie.
(2019.05.01)