A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Nie ma nic za darmo i my wszyscy Polacy za to płacimy" TAK, ale kasa nie idzie na kościoły!!!!!
za te pieniądze powsatała masa dróg, stadionów budynków, na co kiedyś szła kasa, skoro nic nie budowano?????
Unia Europejska to najgorsze dziadostwo jakie może być! Nie ma nic za darmo i my wszyscy Polacy za to płacimy. Nie możemy pozwolić na utratę własnej SUWERENNOŚCI. Platforma Obywalelska jakby nie nastąpiła zmiana rządów całkowicie by nas sprzedała za bezcen. Jak to zrobił Kongres Liberalno Demokratyczny z którego powstała ta partia. Dlatego Pamiętajcie absolutnie NIE głosujemy na Koalicję Europejską!
na co szłan kasa? zapytaj komunistów!
"Warto przeczytać książkę np. Wo, jciec. ha Su, mlińs. " - Nie możesz normalnie napisać? czy wybanowany ten twój artysta?
Na kościelne pompeje w wielu miejscach, ich zapytaj.
ZAGŁOSUJĘ na Koalicję Europejską
Nie głosujemy na Koalicję Europejską, to konfidenci którzy działają na niekorzyść POLSKI
Unia Europejska to najgorsze dziadostwo jakie może być! Nie ma nic za darmo i my wszyscy Polacy za to płacimy. Nie możemy pozwolić na utratę własnej SUWERENNOŚCI. Platforma Obywalelska jakby nie nastąpiła zmiana rządów całkowicie by nas sprzedała za bezcen. Jak to zrobił Kongres Liberalno Demokratyczny z którego powstała ta partia. Dlatego Pamiętajcie absolutnie NIE głosujemy na Koalicję Europejską!
Kim jest europoseł Boni z PO, co jedzie na POLSKĘ? To zwykły TW tajny współpracownik. NIE głosujemy na KO koalicję europejską!