A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kogoreprezentują??? - Jakby grali discopolo to zaraz tłumy by były, a tak marnie. Polska :(
@Kogoreprezentują??? - Bo ludzie dali się podejść słupom wyborczym.
Ale tłumy :) normalnie du. .. urywa :) Jutro przyjdą prawdziwi patrioci to będzie tłum.
Ot Polska pseudo demokracja, gdzie w debacie publicznej głos mają wyłącznie zwolennicy Unii.
do tego co chce głosować na KO, a głosuj se nawet na Angelę Merkel, czy samego szatana.
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
Dlaczego na tej wystawie nie wspomniano że to dzięki Unii Europejskiej upadły Polskie cukrownie?
Dlaczego na tej wystawie nie wspomniano, że to dzięki ue upadły Polskie kopalnie, stocznie, czy huty?
Mimo Unii Europejskiej elblag to jest bagno nic się nie dzieje dolinka zniszczona z basenem amfiteatr tez i ta nieszczesna sralnia dla psów po prostu serce się kraje patrząc na to wszystko
To zrób na złość sobie i odmroz sobie nos i język bo piszesz głupoty