67
01.05.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kogoreprezentują??? - Jakby grali discopolo to zaraz tłumy by były, a tak marnie. Polska :(
(2019.05.01)
@Kogoreprezentują??? - Bo ludzie dali się podejść słupom wyborczym.
(2019.05.01)
Ale tłumy :) normalnie du. .. urywa :) Jutro przyjdą prawdziwi patrioci to będzie tłum.
napohybel (2019.05.01)

info

8  
  1
Ot Polska pseudo demokracja, gdzie w debacie publicznej głos mają wyłącznie zwolennicy Unii.
ANTY-PO-PiS (2019.05.01)

info

9  
  1
do tego co chce głosować na KO, a głosuj se nawet na Angelę Merkel, czy samego szatana.
(2019.05.01)

info

10  
  3
Co nam dała UE? Większość POLSKIEGO przemysłu została zniszczona i wysprzedana za grosze. Polacy stali się konsumentami zachodnich produktów i niewolnikami zachodnich korporacji! Nie dla koalicji europejskiej. Jak głosować to tylko na ludzi, którzy w UE będą należycie bronić naszych interesów czyli na PiS.
(2019.05.01)

info

9  
  3
Dlaczego na tej wystawie nie wspomniano że to dzięki Unii Europejskiej upadły Polskie cukrownie?
dsdsd (2019.05.01)

info

9  
  3
Dlaczego na tej wystawie nie wspomniano, że to dzięki ue upadły Polskie kopalnie, stocznie, czy huty?
(2019.05.01)

info

12  
  2
Mimo Unii Europejskiej elblag to jest bagno nic się nie dzieje dolinka zniszczona z basenem amfiteatr tez i ta nieszczesna sralnia dla psów po prostu serce się kraje patrząc na to wszystko
Zgelblag (2019.05.01)
To zrób na złość sobie i odmroz sobie nos i język bo piszesz głupoty
Zgelblag (2019.05.01)