UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby tusek z PO nie zostali odsunięci od koryta było by bardzo źle. Chciał sprzedać LOT jak sprywatyzowali wiele polskich firm doprowadzając je wcześniejszej do upadłości. Jak się okazało po przejęcu władzy przez PiS LOT ma się bardzo dobrze i przynosi wielomilionowe zyski!. W obecnych czasach nie prowadzi się wojen jako takich tylko wyniszcza się gospodarkę państwa na korzyść innego np. Niemiec.