UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby tusek z PO nie zostali odsunięci od koryta było by bardzo źle. Chciał sprzedać LOT jak sprywatyzowali wiele polskich firm doprowadzając je wcześniejszej do upadłości. Jak się okazało po przejęcu władzy przez PiS LOT ma się bardzo dobrze i przynosi wielomilionowe zyski!. W obecnych czasach nie prowadzi się wojen jako takich tylko wyniszcza się gospodarkę państwa na korzyść innego np. Niemiec.