Wybrany wątek opinii

żeby nie Unia, byłoby tu bagno.
(2019.05.01)
Sciernisko ale jest San Elbląg isko
Z i e l a r z (2019.05.01)
Jest bagno mimo uni.
(2019.05.01)
Mimo Unii Europejskiej elblag to jest bagno nic się nie dzieje dolinka zniszczona z basenem amfiteatr tez i ta nieszczesna sralnia dla psów po prostu serce się kraje patrząc na to wszystko
Zgelblag (2019.05.01)
@Zgelblag - Tego miejsca dla psów chcieli mieszkańcy (powstało z Budżetu Obywatelskiego), więc do kogo pretensje? Trzeba było ruszyć cztery litery, wymyślić swój projekt i walczyć o głosy. Ale nie, lepiej wypisywać bzdury, właśnie dzięki takim ty ten kraj jest jaki jest.
Ailatan (2019.05.01)
Powrót do komentarzy