Wybrany wątek opinii
żeby nie Unia, byłoby tu bagno.
Do moderacji
Odpowiedz
22
27
Sciernisko ale jest San Elbląg isko
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Jest bagno mimo uni.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Mimo Unii Europejskiej elblag to jest bagno nic się nie dzieje dolinka zniszczona z basenem amfiteatr tez i ta nieszczesna sralnia dla psów po prostu serce się kraje patrząc na to wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@Zgelblag - Tego miejsca dla psów chcieli mieszkańcy (powstało z Budżetu Obywatelskiego), więc do kogo pretensje? Trzeba było ruszyć cztery litery, wymyślić swój projekt i walczyć o głosy. Ale nie, lepiej wypisywać bzdury, właśnie dzięki takim ty ten kraj jest jaki jest.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7