UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"W Polsce właścicielami większości mediów są Niemcy" - bardziej niezłe pranie mózgów to robicie Wy, trolle pisowskie.
"W Polsce właścicielami większości mediów są Niemcy" - bardziej niezłe pranie mózgów to robicie Wy, trolle pisowskie.