Wybrany wątek opinii

Czytam te komentarze, to widzę, ze elblag zasciankowy jest. Żal mi was....
Masakra.... (2019.04.01)
Oooo a Pan skąd? Mrówka, MDM?
Klops (2019.04.01)
Od dawna czekałem na taki sklep , i nie tylko ja Wszyscy Ci co wypowiadają się w sęsie negatywnym to nieudacznicy którym nie powiodło się w życiu,albo Ci którzy mają dwie lewe ręce do pracy delikatnie rzecz biorąc.Nigdy też nie wysyłałem żadnych komentarzy ale irytują mnie takie wypowiedzi powtórzę w sęsie negatywnym. Życzę otwierającym jak i pracującym w Castoramie w Elblągu samych sukcesów.
Na pewno stały klijent. Pozdraw (2019.04.01)
A nawet jak jest zasciankowy to co? To jest po prostu jego urok.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.04.02)
Powrót do komentarzy