A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nareszcie w E-gu porządny sklep.
To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........
popracują zarobią i odejdą
W koncu porzadny market budowlany, gdzie jest wybór materiałów a nie jak w Mrówce nigdy nic nie ma a pracownicy wzieci z łapanki nie maja pojęcia co sprzedaja. Na reszcie nie bede musiał chodzic wiecej do Mrówki i Mak Chemii. ..
W koncu bede mial wybór i na pewno bede robil zakupy w Castoramie !!!
Pracodawca który płaci dodatkowo za pracę w niedzielę. To należy pochwalić.
w castoramie pracownicy wzieci z jeszcze wiekszej lapanki
Brawo Elbląg
cieszy mnie fakt, że powstało, ,ma dobrą renomę, oby tylko ceny były adekwatne dla mieszkańców nie z księżyca
Głupek
Czytam te komentarze, to widzę, ze elblag zasciankowy jest. Żal mi was....