56
01.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nareszcie w E-gu porządny sklep.
Bobbb (2019.04.01)

info

43  
  6
To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........
(2019.04.01)
popracują zarobią i odejdą
(2019.04.01)
W koncu porzadny market budowlany, gdzie jest wybór materiałów a nie jak w Mrówce nigdy nic nie ma a pracownicy wzieci z łapanki nie maja pojęcia co sprzedaja. Na reszcie nie bede musiał chodzic wiecej do Mrówki i Mak Chemii. .. W koncu bede mial wybór i na pewno bede robil zakupy w Castoramie !!!
(2019.04.01)
Pracodawca który płaci dodatkowo za pracę w niedzielę. To należy pochwalić.
ja wiem (2019.04.01)

info

25  
  1
w castoramie pracownicy wzieci z jeszcze wiekszej lapanki
(2019.04.01)
Brawo Elbląg
Zbigniew 2000 (2019.04.01)

info

8  
  3
cieszy mnie fakt, że powstało, ,ma dobrą renomę, oby tylko ceny były adekwatne dla mieszkańców nie z księżyca
grace (2019.04.01)

info

19  
  3
Głupek
weteran (2019.04.01)
Czytam te komentarze, to widzę, ze elblag zasciankowy jest. Żal mi was....
Masakra.... (2019.04.01)