UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Od dawna czekałem na taki sklep , i nie tylko ja Wszyscy Ci co wypowiadają się w sęsie negatywnym to nieudacznicy którym nie powiodło się w życiu,albo Ci którzy mają dwie lewe ręce do pracy delikatnie rzecz biorąc.Nigdy też nie wysyłałem żadnych komentarzy ale irytują mnie takie wypowiedzi powtórzę w sęsie negatywnym. Życzę otwierającym jak i pracującym w Castoramie w Elblągu samych sukcesów.

Na pewno stały klijent. Pozdraw