UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz cześć komentujacych pisze zle o prezesie Olimpii. Ja wam mówie, że jeszcze bedziecie o nim pisac. Hi, hi, hi, Ho, ho, ho. Prezes Guminiak. To jest To.


Anuluj