UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

T R A G E D I A. Tak można tylko skomentować ten mecz w wykonaniu Olimpii. Anty futbol - my walczymy o utrzymanie czy o ostanie miejsce na koniec? Bo już się pogubiłem. Defensywne ustawianie zespołu u siebie niczego dobrego nie wróży. O mało co by nam nie strzelili. Do piłkarzy nie mam pretensji, tylko do trenera - zamiast podejść wyżej zaatakować to my stoimy cofnięci na własnej połowie czekamy, aż nam wpier**lą. Nie może tak być, u siebie musimy grać o 3 pkt, wszystko na 1 kartę. Z radomiakiem fajne 45 min a potem co? Dno i 2 metry mułu. Przykro mi to mówić, ale z takim nastawieniem to my się nie utrzymamy :(

niemozetakbyc

Anuluj